• Akcja "Godzina dla Ziemi"

• Szanowni Państwo,Gmina Miasto Pruszków po raz kolejny przyłączyła się do promującej ideę ochrony środowiska ogólnoświatowej akcji „Godzina dla Ziemi”, która odbędzie się 25 marca 2023 r.       w sobotę o godzinie 20:30.W załączeniu przesyłam skan pisma Zastępcy Prezydenta Miasta Pruszkowa – Pana Konrada Sipiery, w którym znajda Państwo więcej szczegółów dotyczących akcji.Serdecznie zachęcamy Państwa do włączenia się w organizowaną akcję.Z poważaniemDorota Ziętek-JaworskaGłówny SpecjalistaUrząd Miasta Pruszkowa

• Spotkanie z cyklu Porozmawiajmy o Pruszkowie

• Prezydent Miasta Pruszkowa Paweł Makuch zaprasza do udziału w spotkaniu z cyklu POROZMAWIAJMY O PRUSZKOWIE, które odbędzie się 23 marca (czwartek) o godzinie 18:00 w sali konferencyjnej przy al. Armii Krajowej 46 (III piętro).

Tematem spotkania będzie szeroko pojęte bezpieczeństwo w naszym mieście.

W spotkaniu wezmą udział m.in.: Konrad Sipiera Zastępca Prezydenta Miasta Pruszkowa, Komendant Powiatowy Policji w Pruszkowie, Komendant Straży Miejskiej w Pruszkowie, Dyrektorzy pruszkowskich Przedszkoli i Szkół.

• WARSZTATY DLA RODZICÓW

• Szanowni Państwo,

w imieniu swoim i Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Pruszkowie jest mi bardzo miło zaprosić na webinary dotyczące cyfrowegowychowania, czyli wskazówek jak sobie radzić ze wszechobecnymiekranami, jak uczyć dzieci rozsądnego i bezpiecznego korzystania zzasobów internetu, jak chronić przed zagrożeniami płynącymi zsieci, czy oczywiście jak regulować czas, który dzieci spędzają zelektroniką.

Spotkania odbędą się online już pod koniec marca.

Wszystkie szczegóły dotyczące tematyki spotkań znajdą Państwo klikając wten link:https://drive.google.com/file/d/1REsBmlnbF9zdxiG9lm50AESEbQ3nO89Y/view?usp=sharing

Natomiast zapisać się można poprzez formularz znajdujący sie pod tym linkiem: https://forms.gle/5wuxbpebKZz5iCgcA

Serdecznie zachęcamy do udziału. Tematy ekranów, elektroniki, tegojak technologia wpływa na nasze życie i co robić, abyprzeciwdziałać uzależnieniom jest bliski niemal każdemu rodzicowi.Na webinarach pojawi się dużo merytorycznej wiedzy i praktycznychnarzędzi, które będą dużym wsparciem w tym obszarze.

Życzę dobrego dnia i mam nadzieję do zobaczenia!

Beata Sobczyk