• Kącik Rodzica

• Informacja na temat zakwalifikowania dzieci na dyżyr wakacyjny i terminów opłat

Wszystkie dzieci z naszego przedszkola zostały zakwalifikowane na I turnus (1.07.-30.07.2021r.) - do Integracyjnego Miejskiego Przedszkola Nr 5, ul. Narutowicza 20.

Opłata za pobyt i wyżywienie - informacja zostanie wysłana na maila podanego we wniosku, płatność przelewem na wskazane konto w terminie: 4-12 marca 2021r.

II turnus (02.08.-27.08.2021r.) - wszystkie dzieci zostały zakwalifikowane do Przedszkola Miejskiego Nr 7, ul. Słowackiego 1.

* Dyżurujące przedszkola będą czynne w godzinach 7:00-17:00

* Rodzice zgłaszający dzieci na dyżur wakacyjny są zobowiązani do uiszczenia opłaty za :

- świadczenie usług przedszkolnych (1zł za każdą rozpoczętą, zadeklarowaną godzinę przed godz. 8:00 i po godz. 13:00) - opłaty tej nie wnoszą rodzice/opiekunowie prawni dzieci 6-letnich

-żywienie dziecka (11 zł za każdy planowany dzień pobytu).

Brak uiszczenia opłaty w wyznaczonych terminach jest równoznaczne z rezygnacją z dyżuru.

• Szanowni Państwo,

uprzejmie informuję, że Kuratorium Oświaty w Warszawie we współpracy z NASKPaństwowym Instytutem Badawczym, Mazowieckim Urzędem Wojewódzkim, KomendąStołeczną Policji, Urzędem Ochrony Danych Osobowych, Mazowieckim SamorządowymCentrum Doskonalenia Nauczycieli kontynuuje realizację programu

Reaguj i wspieraj.Koalicja na rzecz tworzenia bezpiecznego środowiska nauczania na odległość

Webinary dla Rodziców:

1. Potrzeby psychiczne, społeczne i emocjonalne dzieci i młodzieży w okresie pandemii.21.01.2021r. godz.18.00 link: https://youtu.be/NaYgDCOaIi4

2. Sposoby wspomagania dzieci w nauce. Czas na naukę i relaks. Atrakcyjne narzędzia i materiały online.11.02.2021r. godz.18.00  link: https://youtu.be/i3ZlZwhmqSQ

• BAL ROBOTÓW

Zapraszamy wszystkie dzieci na

BAL KARNAWAŁOWY, który odbędzie się

dnia 09.02.2021 (wtorek) o godzinie 11:00

Dlatego też prosimy wszystkich Rodziców o przygotowanie swoim pociechom strojów.

Temat przewodni balu to ROBOTY.

• Szanowni Rodzice

uprzejmie informujemy, że w roku 2021 zajęcia dodatkowe płatne z budżetu Miasta Pruszków realizowane będą według ponizszego harmonogramu.

ZAJECIA Z GIMNASTYKI KOREKCYJNEJ

1.Wtorek - od godz. 13:00

Grupa I Pszczółki - godz. 13:00 - 13:15

Grupa II Sówki - godz. 13:15 - 13:35

Grupa III Słoneczka - godz 13:35- 14:05

2.Środa- od godz. 10:30

Grupa I Pszczółki - godz. 10:30 - 10:45

Grupa II Sówki - godz. 10:45 - 11:05

Grupa III Słoneczka - godz 11:05- 11:35

ZAJECIA TANECZNE

1.Poniedziałek- od godz. 12:30

Grupa I Pszczółki - godz. 12:30 - 12:45

Grupa II Sówki - godz. 12:45 - 13:05

Grupa III Słoneczka - godz 13:05- 13:35

2.Piątek- od godz. 15:00

Grupa I Pszczółki - godz. 15:00 - 15:15

Grupa II Sówki - godz. 15:15 - 15:35

Grupa III Słoneczka - godz 15:35- 16:05

• Kącik Rodzica

• Zapraszamy na rozmowy indywidualne na temat rozwoju dziecka.

Zgodnie z ustaleniami na pierwszym zebraniu informujemy, że spotkania z Rodzicami odbywaja się po wcześniejszym umówieniu z nauczycielem.

W lutym ustalone zostaną terminy zebrań podsumowujących I półrocze (zebrania odbędą sie w grupach 5 osobowych).

Tel. do przedszkola 22 758 85 53

e-mail: pm7pruszkow@onet.pl

• Kącik Rodzica

• Przypominamy o ubieraniu dzieci stosownie do pogody (rękawiczki, szalik, czapka oraz spodnie na zmianę lub spodnie ocieplane).

• WESOŁYCH ŚWIĄT

• Niech te Święta tak wspaniałe,

będą jakby z bajek całe,

niechaj gwiazdka z nieba leci,

niech Mikołaj tuli dzieci,

biały puch niech z góry spada,

niechaj piesek w nocy gada,

niech choinka pachnie pięknie

wszystkim wokół serce mięknie!”

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia składamy wszystkim rodzicom i dzieciom życzenia zdrowych, pogodnych, radosnych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego 2021 roku

Dyrektor, Rada Pedagogiczna oraz pracownicy Przedszkola Miejskiego Nr 7

• Uwaga Konkurs Recytatorski

"O Pruszkowie wierszem mówię"

w ramach projektu z edukacji regionalnej "Pruszków poznasz-polubisz"

• KONKURS zorganizowany przez Urząd Miasta Pruszków

Święta tuż, tuż, więc to najlepszy czas na przedświąteczną zabawę dla najmłodszych.

Jedną z rzeczy, które najbardziej kojarzą nam się z Bożym Narodzeniem jest choinka i przepiękne ozdoby. Na tym właśnie polegać będzie nasza zabawa

„Niepowtarzalne ozdoby świąteczne",

zapraszamy wszystkie przedszkolaki oraz uczniów klas I-III do przygotowania własnoręcznych ozdób świątecznych, które zawisną na choince znajdującej się w Urzędzie Miasta Pruszkowa.

Przygotowane ozdoby należy przynieść do Urzędu Miasta Pruszkowa w poniedziałek 14.12.2020 w godz. 8:00 – 18:00 i zostawić w specjalnie przygotowanym do tego pojemniku, który znajdziecie w holu wejścia głównego od ul. Kraszewskiego.

Dla twórców najpiękniejszych ozdób przygotowaliśmy małe upominki.

Regulamin akcji znajduje się na stronie miasta.

• Zapraszamy wszystkie dzieci na

„Zabawę Mikołajkową”,

którą przygotowała Pani Natalia i nauczyciele poszczególnych grup

08 grudnia 2020r. (wtorek) o godzinie 11:00

Dla wszystkich dzieci Św. Mikołaj przywiezie prezenty, które zostały zamówione

przez Radę Rodziców .

Prosimy o świąteczne ubranie i dobry humor.

To dla nas duże wydarzenie, ale odbędzie się inaczej niż co roku.

Pani Monika wykona pamiątkowe grupowe zdjęcia.

• Grupa "Słoneczka"

• W dniu 24 listopada 2020r. o godzinie 11:00 dzieci z grupy III Słoneczka zaprezentują dzieciom z przedszkola przedstawienie o tematyce jesiennej.